604714359 biuro@seobrand.pl

Działamy skutecznie i bezpiecznie – można nam zaufać.

 

Firma SeoBrand działa w branży SEO od 2013 r. Siedzibą firmy jest Warszawa, ale klientów mamy z obszaru całej Polski. Nasi pozycjonerzy mają dużą wiedzę praktyczną wyniesioną z pracy w wielu firmach. Naszą misją jest pomoc kierowana do właścicieli witryn internetowych w wypromowaniu ich strony w wyszukiwarce internetowej.

Jak wiadomo, każda firma ma o tyle znaczenie, o ile można ją zauważyć. A najtańszą (i najlepszą naszym zdaniem) metodą na promocję – jest widoczność witryny na 1 stronie wyszukiwarki Google. Nasza wiedza i doświadczenie umożliwi Państwu znaleźć się na czołowych pozycjach na takie hasła, które przyniosą Wam korzyści.

Cóż bowiem znaczy nawet 1 pozycja w wyszukiwarce na frazę, której prawie nikt z internautów nie wpisuje?

Znalezienie się na czołowych pozycjach wyszukiwania (SERP) jest możliwe po spełnieniu warunków, o których napisaliśmy na podstronach niniejszej witryny. Gwarantujemy Państwu skuteczne i bezpieczne wypromowanie strony na frazy, dzięki którym będziecie mieli korzyści, w postaci zwiększonego ruchu na stronie.

Działamy w zgodzie z wytycznymi Google, co zapewni Państwu bezpieczeństwo i wysokie pozycje strony na długie lata.


Pozdrawiamy, zespół SeoBrand

Dariusz

Darek

Artur

Artur
Czym jest pozycjonowanie strony internetowej?

Czy warto inwestować w ten sposób reklamowania?

Jakie są sposoby rozliczania pracy pozycjonerów?

Kiedy zleceniodawca widzi efekt pozycjonowania?

Pozycjonowanie
Jakie warunki musi spełnić strona internetowa, aby można było wypromować ją do ToP10, a może nawet do ToP5?
Otóż pierwszym i jednym z najważniejszych czynników jest to, aby była ona poprawna pod względem technicznym. Tylko bowiem strona dobrze skonstruowana i zawierająca interesujące (internautów) treści jest efektywna, a korzystanie z niej jest przyjemne.

 

Audyt SEO
Optymalizacja strony to – ujmując w skrócie – przystosowanie jej do wytycznych firmy Google tak, aby była widoczna na pierwszej stronie wyszukiwarki. Zaliczyć do tego można takie działania, jak: optymalizacja adresów URL,  wpisanie wszystkich tzw meta tagów itp. Jest to opisane bardziej szczegółowo na podstronie niniejszej witryny.

Optymalizacja
Tak jak to było ujęte w punkcie odnoszącym się do audytu i optymalizacji, poprawność techniczna strony jest bardzo ważna. Jednakże najważniejsza jest treść na stronie oraz jej wygląd.
Jest tak, gdyż chcemy przede wszystkim zachęcić internautów do odwiedzenia naszej witryny i do zapoznania się z zawartymi tutaj informacjami (o produktach, które chcemy sprzedać, proponowanych usługach, imprezach, które organizujemy i wielu innych).

Copywritting
Aby nasza strona była traktowana (przez Google) jako atrakcyjna (a przez to notowana wyżej w wynikach wyszukiwania), musi być linkowana. Co to oznacza? Muszą do niej prowadzić linki z innych (najlepiej wysoko cenionych przez Google) witryn. Firma Seobrand.pl stosuje się do wytycznych, skierowanych przez Google do internautów. Linkowanie, jakie stosujemy jest zróżnicowane (własne zaplecze, fora, blogi, portale ogłoszeniowe, dobrej jakości katalogi). Dzięki temu minimalizujemy ryzyko dostania kary od Google. Na życzenie klienta możemy stworzyć zaplecze pozycjonerskie dedykowane wyłącznie dla jego witryny.

Link building
Firma Seobrand proponuje Państwu stworzenie wizytówki w Google Maps. Wizytówka taka będzie wypromowana tak, aby była widoczna na 1 stronie wyników Google, w przeznaczonym na ten cel miejscu. Jest to najlepszy, bardzo skuteczny sposób promowania firm lokalnych (sklepów, zakładów usługowych itp).

Google-maps
Share This